הריהוט בבית הוא חלק אינטגרלי מהמראה הכללי שלו. יחד עם זאת, הריהוט משפר את הנוחות ואת איכות החיים. התנהלות נכונה עם כלל הרהיטים בבית, שמירה על הניקיון והשלמות שלהם ותחזוקה נכונה, עשויים להביא לכך שהרהיטים ישתמרו לאורך זמן. ניקוי ספות וכורסאות, מזרנים ושטיחים, עשוי לתרום באופן משמעותי לאסתטיקה ולאיכות החיים. זאת, כמובן, נוסף על התרומה המשמעותית של הניקיון לבריאות ולמניעת מחלות. בשורות להלן נתמקד בנושא ניקוי ספות וניקוי רהיטים בכלל. בשורות להלן נביא לידיעת הקורא את הסוגים השונים של ספות ואת ההבדלים ביניהן. כמו כן נסביר אילו עבודות ניקויי עשויות להתאים ובאילו מקרים משתמשים בהן. בהמשך הדבר גם על השיטות הנכונות לניקוי ספות וריהוט בכלל ולמה חשוב לבחור באנשי מקצוע מנוסים ואיכותיים. נדבר גם על היתרונות הגלומים בשיטות הניקוי של טים קלין ואילו סוגי עבודות מבצעים המומחים שלנו. אם הניקיון של הרהיטים בבית בכלל ושל ניקוי ספות בפרט חשוב לך – כדאי לקרוא את המאמר הבא.חברת טים קלין נוסדה על ידי אנשי מקצוע המתמחים בניקוי רהיטים על כל המשתמע ממנו. בשורות אלה אנו מתמקדים בנושא של ניקוי ספות, אבל המומחים של טים קלין אמונים גם על ניקוי ריהוט בכלל, בצורה מהירה ויעילה במיוחד. נוסף על ניקוי ספות, אנשי המקצוע שלנו מסייעים ללקוחות בפריטי הריהוט כדלקמן:

  • ניקוי ריפוד: מדובר בריפודים של ספות, כורסאות, כיסאות וכן ריפודים לרכב. הריפוד הוא המרכיב העיקרי בריהוט שסובל מכתמים. אנשים יושבים עליו, ילדים קופצים עליו ולא פעם קורא שהריפוד מתלכלך ממזון שנשפך עליו, ומסוגים אחרים של לכלוך.
  • ניקוי שטיחים: בחלק ניכר מבתי המגורים ומבתי העסק בישראל, הרצפה מכוסה בשטיח. הזנחה של השטיח גורמת לאבדן הצבעים והגוונים שלו מצד אחד, והצטברות של לכלוך מצד שני. מי שמעוניין לשמור על הבריאות של הדיירים והשוהים בבית או במבנה בכלל, חייב לבצע ניקוי שטיחים לעיתים קרובות. המומחים של טים קלין מתמחים בכך.
  • ניקוי מזגנים עיליים עד 3.5 כ"ס: כולם אוהבים להשתמש במזגן. עם זאת, רבים אינם מבינים עד כמה המזגן סופח לכלוך. ניקוי מזגנים משפר את האוויר ואת האווירה בבית ובכלל. כמו כן, הקפדה על ניקוי לעיתים מזומנות מונעת מצב שבו ג'וקים, חולדות ומזיקים אחרים יתנחלו בתוך המזגן.

המומחים של טים קלין עושים שימוש בשיטות העבודה המתקדמות ביותר ובחומרי הניקוי האיכותיים ביותר. זאת, בהתאמה לסוג הניקוי ולאופי הכתמים או הלכלוך שהצטברו.

ניקוי ספות מבית טים קלין

כאמור, הפריט העיקרי והחשוב ביותר שיש להקפיד על הניקיון שלו הוא הספה. ואכן, ניקוי ספות הוא סוג הניקוי היותר פופולארי ומועדף. מלאכת הניקיון עשויה להיות מושפעת מהגורמים כדלקמן:

  1. סוג הריפוד: סוג הריפוד מהווה גורם משמעותי בקביעת אופי העבודה. ריפוד מבד לסוגיו השונים איננו דומה כלל ועיקר לריפוד דמוי עור, או ריפוד עור אמיתי.
  2. סוג הכתמים: המרכיב המשמעותי הבא הוא סוג הכתמים שהצטברו על הספה. מומחה לדבר מזהה במהירות במה מדובר, ומתאים את אופי העבודה והחומרים הנדרשים.
  3. כמה זמן הכתמים קיימים: למשך הזמן שהכתמים קיימים יש משמעות, בעיקר על אופי העבודה.

נוסף על האמור לעיל, חשוב לדעת אם יש אפשרות להסיר את הכיסוי של הספה ולנקות את הריפוד באופן ישיר, על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר. המומחים של טים קלין מזהים את הבעיה ומציעים את הפתרונות האפשריים הטובים ביותר עבורה.

סוגים שונים של עבודות ניקוי ספות ואחרות

כאמור, המומחים של טים קלין אמונים על ביצוע מגוון רחב של סוגי עבודות ניקוי. עבודות ניקוי ספות כוללות אבחון הכתמים על הספה ובחירת השיטה והחומרים שישמשו לניקוי. זאת, כאמור, בהתאם לסוג הכתם, המיקום שלו ורמת העמידות שלו. כשמדובר בניקוי שטיחים, חשוב להתאים את סוג העבודה לסוג השטיח. אם מדובר בשטיחים פרסיים יקרים, חשוב להקפיד על ניקוי נכון, שימנע דהייה של הצבע או מריחה של צבע אחד על גבי צבע אחר. ניקוי מזגנים דורש לעיתים מזומנות פירוק של המזגן וניקוי כללי שלו, כולל הערוצים שמהם חודר האוויר הממוזג לחלל וצינורות היציאה של המים מהמזגן.

איך בוחרים את השיטה הנכונה לביצוע ניקוי ספות?

בחירת השיטה לביצוע הניקיון של הספות והכורסאות בבית נגזרת מסוג הריפוד, סוג הכתמים והלכלוך שבהם מדובר והקשיים הצפויים בהסרה שלהם. המומחים של טים קלין מכירים את מגוון סוגי הריפוד ויודעים כיצד להתאים את אופן הניקוי ואת חומרי הניקוי המתאימים. בחלק ניכר מהמקרים, ניקוי ספות מתבצע ביחד עם ניקוי כורסאות ופריטי ריהוט נוספים שיש להם ריפוד דומה. לפני פעולת הניקוי יש פעולות מקדימות כגון שאיבת לכלוך או פיזור חומרים שעשויים להקל על הסרת הכתמים והלכלוך.

למה צריך לבחור באנשי המקצוע הנכונים?

הריהוט בבית בכלל והספות בפרט, אינם פריטים שניתנים להחלפה מעכשיו לעכשיו. בדרך כלל רכישת סלון חדש, חדר שינה ופריטי ריהוט באופן כללי, כרוכה בשיקול דעת מעמיק. זאת משום שמדובר בהוצאה כספית משמעותית. ניקוי ספות, כורסאות, כיסאות, מזגנים ופריטי ריהוט משמעותיים אחרים עשוי להאריך את תוחלת החיים שלהם. עם זאת, ניקוי לא איכותי עלול להחיש את המועד שבו יזדקקו בעלי הבית לרהיטים חדשים. לבחירת אנשי המקצוע הנכונים יש, לפיכך, משמעות כלכלית מיידית. ניקיון יסודי ואיכותי מונע, בטווח הקצר והבינוני, את ההוצאה הגדולה והמשמעותית של החלפת רהיטים. חשוב להדגיש שבבתים רבים הרהיטים הם חלק מעיצוב פנים כללי, והחלפה שלהם מחייבת שינוי משמעותי גם בנושא הזה.

יתרונות ניקוי ספות אצל המומחים של טים קלין

כשמזמינים מומחים לניקוי רהיטים, חשוב להקפיד על המקצועיות, הזמינות ועל רמת השירות. להלן היתרונות של המקצוענים של טים קלין:

  • מכשור מתקדם: המומחים שלנו עושים שימוש במכשור המתקדם ביותר. מכשור מתקדם מאפשר הסרת כתמים תוך הימנעות מפגיעה ברהיט על כל החלקים שלו.
  • זיהוי נכון של הבעיה: זיהוי נכון של אופי הכתמים והלכלוך הוא מחצית הדרך להצלחה.
  • חומרי ניקוי איכותיים: שימוש בחומרי ניקוי איכותיים בהתאמה לסוג הריפד וסוג הכתמים, מבטיח הצלחה מכסימלית של עבודת הניקיון.
  • תיאום ציפיות: המומחים של טים קלין יציגו בפני מזמין העבודה את המצב לאשורו. אם יש כתמים שהם בלתי ניתנים להסרה, או שלא ניתן להסיר אותם במלואם, הם יודיעו על כך מראש. תיאום ציפיות נכון מונע אכזבה ומפח נפש בתום העבודה. עם זאת, במרבית המקרים התוצאות טובות מאד עד מצוינות

טים קלין – המומחים לניקוי איכותי ואמיתי

מקצועיות מרבית של העושים במלאכת ניקוי ספות וריהוט, יחד עם חומרי ניקוי איכותיים, מבטיחה בדרך כלל תוצאות מצוינות. במרבית המקרים הספה, הכורסאות, הכיסאות, המזגנים וכל פריט אחר חוזרים להיראות כחדשים ומשפרים הן את המראה הכללי בבית והן את ההרגשה של בעלי הבית, הדיירים והאורחים בו. 


אם יש לך צורך בביצוע ניקוי ספות איכותי ויסודי, המקום עבורך הוא כאן ועכשיו. כדאי ליצור קשר כבר כעת והמומחים של טים קלין יחזרו אליך בהקדם. הם ילמדו את הצרכים וההעדפות שלך, ויבצעו עבורך את עבודת הניקוי על הצד הטוב ביותר.